Płatność i dostawa

Koszt:
Jest niezależny od wybranego przewoźnika i formy płatności! Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient płaci ZAWSZE tylko 9,90 zł ! Darmowa wysyłka już od 99zł! 

Przewoźnik Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Kurier InPost  9,90 zł  9,90 zł
Poczta Polska  9,90 zł  9,90 zł
Paczkomaty InPost  9,90 zł  9,90 zł
Czas dostawy:
Większość paczek wysyłamy tego samego lub następnego dnia roboczego. Dzięki czemu całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) zwykle nie przekracza 2-5 dni roboczych. Jeśli zależy Ci na dokładnej informacji jak szybko otrzymasz zakupione przedmioty prosimy o kontakt z naszym sklepem. 
Sposoby płatności w naszym sklepie:
– Przelew na konto bankowe
Forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w stacjonarnej placówce banku lub na poczcie. Dzięki niej, po zarezerwowaniu zamówionego towaru, otrzymasz mailem numer rachunku bankowego, na który przeleje właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania przez ciebie wpłaty, zamówienie powinno zostać przekazane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.
Nasz numer konta: 71 2490 0005 0000 4530 4012 5279 (Alior Bank SA)
Płatność za pobraniem
Dla wszystkich, którzy wolą zapłacić za przesyłkę gotówką kurierowi lub listonoszowi przy odbiorze.

– Przelewem online
Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU. Zapłać kartą kredytową lub debetową, albo szybkim przelewem wprost z systemu Twojego banku. Dla tych, którym zależy na czasie – natychmiastowe zaksięgowanie wpłaty i wysyłka towaru.