LEDLENSER

Marka Ledlenser jest własnością firmy Ledlenser GmbH & Co. KG z Solingen, wchodzącej z skład Leatherman Tool Group, USA. Początki marki sięgają 1994 roku kiedy bracia Haralda i Reinera Opolka rozpoczęli w niewielkim garażu eksperymenty z wykorzystaniem diod LED jako przenośnych źródeł światła. Pierwszym wielkim sukcesem stała się latarka V8, zdobywając wiele nagród na całym świecie i stając się symbolem jakości i niezawodności marki. Przez lata Ledlenser wypracował sobie pozycję marki Premium wśród mobilnych źródeł światła. Każda nowy model już od wstępnego szkicu a na finalnym produkcie kończąc jest przygotowywany, tak aby zapewnić jak najwyższą jakość i zagwarantować użytkownikowi pełną satysfakcję. Potwierdzeniem tej tezy jest fakt, że Ledlenser jako jedyny producent obejmuje swoje produkty 5 letnią gwarancją, z możliwością bezpłatnego przedłużenia do 7 lat poprzez rejestrację produktu na stronie producenta. Nie tylko staranność wykonania i wysokie materiały stanowią o pozycji marki, latarki Ledlenser posiadają najwyższej jakości systemem soczewek, dzięki niemu światło jest niezwykle jasne i tworzy idealnie równomierny okręg optymalnie oświetlając całą powierzchnię.

Twórcy jakości

Latarki Ledlenser są od lat najczęstszym wyborem wśród myśliwych, wojska, służb mundurowych, w przemyśle oraz sporcie i turystyce – zarówno tradycyjnej jak i survivalu oraz ekspedycjach ekstremalnych. Marka koncernu Zweibrüder Optoelectronics GmbH, pojawia się zawsze tam gdzie jakość i niezawodność są najważniejsze.

Ledlenser jest właścicielem ponad 100 patentów na innowacyjne rozwiązania stosowane w swoich latarkach, a lista nagród i wyróżnień przyznanych ponad 70 modelom marki już dawno przekroczyła 200.
Jesteśmy pewni, że oferowane przez nas latarki Ledlenser spotkają się z Waszym uznaniem i  pozwolą cieszyć się niezmiennym wysokim standardem przez wiele lat swojej żywotności.