Zmiany, jakie wprowadziliśmy do naszych dwóch najważniejszych serii, nie są zwykłą aktualizacją, mamy tu do czynienia z prawdziwą rewolucją świetlną.

Dzięki nowoczesnym, przyszłościowym rozwiązaniom i technologiom, zdecydowanie większej mocy i nowemu konceptowi Core – Work – Signature, przenosimy nasze portfolio w przyszłość i otwieramy się na wiele nowych grup użytkowników.

Ten, kto potrzebuje latarki idealnej dla wielu różnych zastosowań, najczęściej decyduje się na jeden z modeli wywodzących się z naszej legendarnej serii P.

Jeśli natomiast zależy mu na wolnych rękach i perfekcyjnym oświetleniu, pokłada zaufanie w serii H.

W centrum nowych serii P i H stoją latarki z linii Core. Idą śladem swych znanych poprzedników i łączą w sobie wiele sprawdzonych, jak i całkiem nowych zastosowań. Latarki z linii Core idealnie nadają się do użytku w czasie wolnym, a także w pracy, wyróżniają się też świetnym stosunkiem ceny do jakości.

Latarki z linii Work są stworzone do regularnego użytku w wymagającym środowisku pracy. Pod względem technologii opierają się na modelach z linii Core, oferują jednak dodatkowe funkcje: np. zwiększoną ochronę przed uderzeniami, upadkiem i chemikaliami, zoptymalizowane światło z niezwykle naturalnym oddawaniem barw oraz szeroki wybór pomocnych akcesoriów.

Nasze modele Signature tworzą linię premium w obrębie nowych serii P i H. Te ekskluzywne latarki łączą w sobie wszystkie cechy modeli Core ze zwiększoną mocą, większym zakresem funkcji, pięknym designem, luksusowymi materiałami i szerokim wyborem akcesoriów.